První schůzka Rallye Paříž Dakar 3.9.2004

foto z akce

Na úvod musím napsat, že tato akce si nekladla za cíl překonat světoznámou Rallye Paříž Dakar,  přesto se tak, myslím, stalo! A to hlavně pro hojnou účast dětí, krásné počasí, veselé vedoucí a hlavně tři postarší tatrovky, součást mládí vedoucích. A za to všem velký dík. Navíc, když se na nás přijel podívat i pan řidič v opravdové velké oranžové tatrovce, srdce všech příznivců muselo poskočit radostí!
Závod byl jednoduchý, po soutěžních trojicích projet trasu na "žďárském letišti" a získat co nejlepší čas. Ačkoliv se obyčejné tlačení dětské tatrovky může zdát jakkoliv jednoduché a triviální, přesto bych se tu o něm krátce zmínil. Co  umí každé malé škvrně, není pro o pár let starší generace již taková pohodička! Na tatrovku nemůžete tlačit, protože by s tou váhou těžko jela rychle, není možné ani netlačit, protože, pak si jede kam chce...no je to komplikované a chce to trénink a mnoho šampiónu to přinejmenším zaskočilo.

Závodili jsme a v tom horku (jako na Sahaře) byl první Pitrís, druhý Freiwy a třetí Sádlo, patří jim velká gratulace a obdiv všech ostatních závodníku, i když jak platí vždy, nebylo důležité vyhrát, ale zúčastnit se, takže ze závodu může mít dobrý zážitek i Zlesi, ač nebyl z nejrychlejších :)

Děkuji všem za účast a snad to byl pěkný začátek nového školního roku s Duhou.

bassur
Výsledkové časy dodám až najdu ten papír na kterém to je...to je hrůza!


naše závodní tatrovky

ke startu připravit, póózor, teď!

reklamní průjezd opravdové oranžové tatrovky, srdce veteránů zaplesala!

a to jsou ti nejlepší - gratulace!

Naše foto tu bude, až se k nim dostanu:) Zatím neméně dobré foto z opravdové rallye


www.loprais.cz